Hakkımızda | FIRATPEN ÜCRETSİZ KEŞİF 1 GÜNDE MONTAJ VE SERVİS-0212 696 98 50

Hakkımızda

Senkron Yapı Otomatik Panjur Ve Kapı  Sistemleri

Senkron Yapı Otomatik Panjur Ve Kapı Sistemleri

 FIRATPEN ,   PANJURAL Yetkili Bayisidir. İstanbul Avrupa yakasında bulunan firmamız 1994 yılından bu yana PVC kapı pencere sektöründe uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 2008 yılında ise ürün yelpazemize  Cam balkon ve Kış bahçesinide ekleyerek ürün portföyümüzü genişletmiş bulunmaktayız.

Ürettigimiz ürünler arasında FIRATPEN PVC DOGRAMA,MOTORLU KEPENK,PANJUR,FOTOSELLİ KAPI,& CAM BALKON,CAMLAMA SİSTEMLERİ,CAM SÜRME,SÜRGÜLÜ CAM KAPI,SİNEKLİK,ALÜMİNYUM DOGRAMA ,JALUZİLİ CAM OLMAKTA OLUP UYGULAMA VE ÜRETİM YAPILMAKTA OLUP ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE HİZMET SUNMAKTAYIZ.

Kullandığımız tüm ürünler TSE ve CE  belgelidir.

Ürünlerimizde kullandığımız camlar Şişecam patentli ve 10 yıl garantilidir.

Müşterilerimize uygun ödeme seçenekleri sunmaktayız. Ödemeler arasında Kredi kartı ile taksit seçenekleri vardır.

Senkron Yapı Otomatik Panjur Ve Kapı Sistemleri  çalışmalarında, müşterilerinin memnuniyetini prensip edinmiş ve projenin başından sonuna kadar tüm aşamalarını titizlikle takip etmektedir. Sektörümüzde dikkat edilmesi gereken en önemli husus müşterilerinin kaliteli hizmet almasıdır.

MİSYONUMUZ:

Daima yeni  teknolojileri takip ederek uygulamalarımıza entegre edip, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri getirmektir. Bunu yaparken uygun fiyatlarımızı korumaya devam etmeyi ilk sırada tutuyoruz.

VİZYONUMUZ:

Sektörümüzün geleceğine yönelik planlamaları daha önceden görüp, daima bir adım önde olarak bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak vizyonumuzda en başta gelmektedir. Montaj ekibimizin, uzman kadromuzun eğitimlerini daha yüksek seviyelere çekmek için seminerlere, eğitim programlarına katılmalarını sağlayarak kaliteli ürünlerimizi kusursuz montaj ile birleştirmek vizyonumuzun başlıca konularındandır.


REFERANSLARIMIZ - Tümü İçin Tıklayınız
amazon
android
bitly
blogger
dnn
drupal
ebay
facebook
amazon
android
Firatpen - Bu Web Sitesi Demir Grupa Aittir. fıratpen, fıratpen fiyatları, fıratpen bayileri gibi aramalarda sonuç vermektedir. | Son zamanlarda oldukça popüler olan kış bahçesi sistemleri hakkında detaylı bilgiler ve görseller bulabileceğiniz kış bahçesi web sitemiz hizmete girmiştir.
Dekoratif, kullanışlı, yer kaplamayan sürme cam kapı sistemleri üzerine birçok model ve detay bulunan sürgülü cam kapı web sayfamızı gezebilirsiniz. - -