Kış Bahçesi Modelleri | FIRATPEN ÜCRETSİZ KEŞİF 1 GÜNDE MONTAJ VE SERVİS-0212 696 98 50

Kış Bahçesi Modelleri

Sistemin butun parcalari aleminyum olup eloktrostatik firin boyalidir. Bu yuzden sistem yillar boyu paslanmaz.Bakim gerektirmeden il gunku gibi termiz ve bakimli kalmasini saglar.

Özel olarak gelistirilen sistem 22 ayri kaliptan olusmaktadir Butun profiller birbirine gecme yontemi ile uygulanmaktadir.Sistem hareketli cati baglanti profilleri sayesinde 5° ile 45°arasi olusturulabilen egimli catilarda bile rahatlikla uygulanabilmektedir.Sacak kismi cati dikmeleri aleminyum dere sistemi ile ortulmektedir.Boylece gorunus olarak daha butunsel bir cozum sunmaktadir.

Egimli çati örtüsünde genellikle izolasyon cami, PVC ve alüminyum levha profilleri özel EPDM kauçuk contalar ile baglanmakta, ara bosluklarda muhtelif saydam malzemelerin kullanilmasi mümkün olmaktadir.

Köse baglantilarinda, dis köselerde yagmur inis borularinin yerlestirilmis oldugu bölüm, sistem tasiyici ayaklarin icinden gecmektedir ve disardan bakildigi zaman gorulmez

Pencereler, kapilar ve tercihe göre menfez türleri, her zaman kolonlar arasina yerlestirilebilir.

6-30 mm arasi istenilen genislikte (daha uzun emniyetli sikma vidasi ile 50 mm’ye kadar) ozel cati cam kullanilmaktadir. Bu ozel cam isi kaybini onledigi gibi %80 gunes isiginida kirmaktadir.Cati sisteminde %100 su sizdirmazlik garantisi verilmektedir.

Hizmet Etiketleri:

  • kış bahçesi modelleri
  • kis bahcesi
  • kış bahçesi örnekleri

REFERANSLARIMIZ - Tümü İçin Tıklayınız
amazon
android
bitly
blogger
dnn
drupal
ebay
facebook
amazon
android
Firatpen - Bu Web Sitesi Demir Grupa Aittir. fıratpen, fıratpen fiyatları, fıratpen bayileri gibi aramalarda sonuç vermektedir. | Son zamanlarda oldukça popüler olan kış bahçesi sistemleri hakkında detaylı bilgiler ve görseller bulabileceğiniz kış bahçesi web sitemiz hizmete girmiştir.
Dekoratif, kullanışlı, yer kaplamayan sürme cam kapı sistemleri üzerine birçok model ve detay bulunan sürgülü cam kapı web sayfamızı gezebilirsiniz. - -