Sürgülü Cam Kapılar | FIRATPEN ÜCRETSİZ KEŞİF 1 GÜNDE MONTAJ VE SERVİS-0212 696 98 50

Sürgülü Cam Kapılar

Modern ve şık görünümü, görüş açısının açık olması nedeniyle son zamanlarda oldukça tercih edilen kapı modellerinden biri Cam Kapıdır

Sürgülü cam kapı kolay kullanımı ve dekoratif seçenekleriyle ilgi çekmeyi kısa sürede başarmıştır. Onlarca farklı model, tasarım sürgülü cam kapılarda mevcuttur.

Sürgü sistemi cam kapıların kolaylıkla sağa ve sola hareket etmesini sağlayarak sizi yormadan ve bakım yapmadan uzun yıllarca kullanmanıza olanak sağlar.

Sürgülü cam kapılar diğer kapı çeşitlerine göre bakım istemez ve görünümü daima bir artıdır. Camın tamperli olmasın dan dolayı darbelere ve deformasyona dayanıklı modellerdir.

Sürgülü Cam Kapı Sisteminde Kullanılan Mekanizma ve Detaylar:

8mm veya 10mm temper cam kullanılır. Bu camın özelliği kırılmaya, darbelere karşı üst düzey dayanıklı olmasıdır. Dayanıklılık testlerinden geçirilmiştir. Camlar oldu ki kırıldığında tuz buz olarak insana veya çevresine zarar vermemektedir.

Mekanizma 2 farklı modelde üretilmektedir. Boru tipi ve gizli sistem olarak sunulur. Boru tipi cam kapı sisteminde boru şeklinde sürme mekanizması, cam tutacakları gibi aparatları görürsünüz. Ancak gizli sistemde sadece dekoratif şık bir kutu görürsünüz. Boru tipi gizli sisteme göre daha hafif ve küçük ölçülerdeki cam kapılar için uygulanabilir. Gizli sistemin taşıma gücü daha yüksektir. Her iki modelde oldukça kullanışlıdır.

Güvenlik emniyet anahtarları sayesinde kapılarda yerinde çıkma, oynama gibi durumlar söz konusu olmaz.

Sağa ve sola konulan stoperler kapının hızlı kapatılması anında emniyet oluşturur ve istenilen genişlikten daha fazla açılmasını engeller.

Paslanmaz bilyalı tekerlek ve sürgü mekanizması tek parmağınızla hareket imkanı ve çok uzun yıllar güven içinde kullanmanızı sağlar.

Model sınırlaması olmaması ve yer kaplamaması, her tür mekanda kullanılması için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Birbirinden farklı birçok desen ister kumlama, ister film, isterseniz 3 kat cam patlatma şeklinde uygulanabilir.

Sürgülü cam kapı fiyatları oldukça uygun ve bütçenizi yormayacak şekildedir.

Kapının modelli olması, patlatma olması, demonte veya montaj dahil olması gibi özellikler fiyatı değiştirmektedir.

Sürgülü cam kapılar oldukça şık ve modern görünümleriyle yapılarınızdaki geçiş noktalarına çok farklı hava katıyor. Modern görünümlerinin yanı sıra pratik ve kolay kullanımları da sizi şaşırtacak derecede.

surgulu-cam-kapi-sistemleri

Sürgülü cam kapılarda farklı genişliklerdeki alanlar için farklı çözümler mevcuttur. 1 hareketli tek kanat standart kapı, biraz daha geniş alanlar için yani 2 kanat imkanı olmayan ancak tek kanat içinde geniş kalan yerler için küçük bir sabit ve 1 hareketli kanat, 2 sağ sol hareketli kanat, genişliği yüksek alanlar için de sağ ve solda 2 sabit, ortada 2 hareketli kanat şeklinde uygulanabilmektedir.

Mevcut modellerin haricinde istediğiniz, hayal ettiğiniz modeli de sürgülü cam kapı üzerine uygulayabildiğimizi unutmayın. Firma logonuz, istediğiniz bir yazı da yazabilmekteyiz.

Hizmet Etiketleri:

  • sürgülü cam kapı
  • sürgülü cam kapı fiyatları
  • cam kapı modelleri
  • cam kapı fiyatları
  • sürgülü cam kapı modelleri ve fiyatları
  • surgulu cam kapi modelleri
  • cam sürgülü kapı
  • sürgülü kapı fiyatları
  • sürgülü kapı
  • Cam kapılar

REFERANSLARIMIZ - Tümü İçin Tıklayınız
amazon
android
bitly
blogger
dnn
drupal
ebay
facebook
amazon
android
Firatpen - Bu Web Sitesi Demir Grupa Aittir. fıratpen, fıratpen fiyatları, fıratpen bayileri gibi aramalarda sonuç vermektedir. | Son zamanlarda oldukça popüler olan kış bahçesi sistemleri hakkında detaylı bilgiler ve görseller bulabileceğiniz kış bahçesi web sitemiz hizmete girmiştir.
Dekoratif, kullanışlı, yer kaplamayan sürme cam kapı sistemleri üzerine birçok model ve detay bulunan sürgülü cam kapı web sayfamızı gezebilirsiniz. - -